Skupina A: AFK Chrudim            Skupina B: TJ Paramo Pardubice

FŠ Třebíč                                   SK Holice

SK Motorlet Praha                       FK Světlá n. Sázavou

FC Kuřim                                     FK Náchod

Původně se turnaje měli ještě zúčastnit týmy FK Pardubice a SK Pardubičky, ale tyto týmy se na turnaj nedostavily a ani se neomluvily.

Počet hráčů: 1 + 4

Hrací doba 1 x 17 minut

Hrálo se systémem ve skupině každý s každým. Poté play off.

Sestava: brankář - Branda M,

hráči - Dědič J., Zběhlík J., Prokop L.,

Hrdý J., Růžička J., Černý D., Velinský A.

Pořadí turnaje: 1. SK Motorlet Praha      2. FŠ Třebíč

3. FK Náchod                       4. SK HOLICE

5. AFK Chrudim                    6. FC Kuřim

7. TJ Paramo Pardubice       8. FK Světlá n. Sáz.

Nejlepší brankář: - Radek Křivánek FŠ Třebíč

Nejlepší střelec: - Ondřej Jeřábek FŠ Třebíč 8 branek

Nejmladší hráč - Adam Velinský SK Holice

Trenér sympaťák - Tacl FK Světlá n. Sázavou

Nejlepší hráč SK Holice - Jiří Růžička

PŘEHLED VŠECH VÝSLEDKŮ + TABULKA - odkaz:  Chrudim 19. 12. 2010 st. elévové.xls (25 kB)

Přehled našich výsledků:

1. zápas ve skupině:

SK Holice - TJ Paramo Pardubice 2:0

Střelci branek: Branda, Velinský

Tento zápas se hrál na 14 minut dle původního rozpisu. V zápase jsme měli jednoznačnou převahu, kterou jsme ale nebyli schopni proměnit v branky, až se po tr. kopu prosadil M. Branda a po té jsme již výhru udrželi. Po skončení utkání pořadatelé oznámili neúčast výše uváděných týmů s tím, že zbývající zápasy se odehrají na 17 minut, načež tým Parama chtěl dohrát zbývající 3 minuty, protože chtěl dohnat ztrátu. Po mírných dohadech jsme souhlasili a dohráli 3 minuty, ve kterých jsme ale Paramo k ničemu nepustili, navíc A. Velinský naše vítězství zpečetil.

2. zápas ve skupině:

SK Holice - FK Světlá n. Sázavou 6:2

Střelci branek: Branda, Velinský, Dědič, Branda, Prokop, Zběhlík

Brzy jdeme do vedení 3:0, když se opět prosadil M. Branda, A. Velinský (hlavou) a J. Dědič. Jenže pak kluci polevili a soupeř snížil na 3:2. Takže zase nervy. Pak se ale prosadil opět M. Branda. Vítězství pak ještě zpečetili L. Prokop a J. Zběhlík (hlavou).

3. zápas ve skupině:

SK Holice - FK Náchod 0:4

Střelci branek:

Těžké KO. Soupeř nás předčil ve všem, ale hlavně v důrazu. I tak jsme měli nějaké šance, ale ty zůstali nevyužity. k výkonu rozhodčího se vyjadřovat nebudu. Kdo byl viděl, kdo ne, tak to snad ani nechtějte vědět.

Semifinále:

SK Holice - FŠ Třebíč 1:10

Střelci branek: Velinský

Bez šance. Škola fotbalu. Soupeř byl jednoznačně lepší. Nedal nám jedinou šanci k náznaku úspěchu.

O 3. místo:

SK Holice - FK Náchod 1:1, na pen. 2:3

Střelci branek: Branda, penalty dali Prokop, Branda, nedal Černý

Super výkon na konec turnaje. Kluci se po dvou porážkách ohromně zvedli a soupeři se vyrovnali jak herně, tak i důrazu, což bylo překvapující. Bylo to naprosto vyrovnané utkání, které dospělo k penaltovému rozstřelu. První střílel soupeř a dal. Za nás kopal Prokop a také dal. Pak dal soupeř i Branda. Ve třetí sérii soupeř dal, my ne a bylo z toho 4. místo.

Za předvedený výkon klukům blahopřeji. V zápasech s Třebíčí a Náchodem kluci poznali, že mají ještě hodně práce před sebou, aby se mohli takovým soupeřům vyrovnat.