5. 4. 2009 – Přátelské utkání v Pardubicích.

DFO PARDUBICE 1996 A ML. - SK HOLICE 1999 A ML.  1:4 ( 0:2, 0:1, 1:1)

Branky: Welsch M. 2x, Slabý D., Lukács O.

Sestava: brankáři - Navrátil L,

hráči -      Černý V., Kroutil O., Křtěn F., Lukács O., Vaňásek R., Roštlapil J.,

Koubek D., Solil T., Slabý D., Welsch M., Rožek E., Racek L.,

Hloušek T.

Dne 5. 4. 2009 sehráli naši st. elevové přátel. utkání v Pardubicích s st. elevkami místního oddílu. Utkání se hrálo na 3 x 20 minut. Od začátku se jednalo o utkání s naší mírnou převahou, kterou kluci v první třetině  zužitkovali ve vstřelení dvou branek. Kluci dobře kombinovali, hráli vcelku i důrazně a dobře se vyrovnali s důrazem s místy až o 2 hlav vyššími děvčaty. I v dalších částech to bylo vyrovnané utkání. V některých fázích nás podržel náš brankář. jediná menší výtka směrem ke klukům a to menší počet střel. Kluci chtěli kombinovat až do prázdné branky.

Po skončení utkání proběhli ještě pokutové kopy s touto úspěšností:

Navrátil L. - neproměnil, 7x penalt soupeřkám chytil            Černý V. - proměnil

Kroutil O. - neproměnil                                                        Křtěn F. - neproměnil

Lukács O.  - neproměnil                                                       Vaňásek R. - neproměnil

Roštlapil J. - neproměnil                                                      Koubek D. - neproměnil

Solil T. - neproměnil                                                            Slabý D. - neproměnil

Welsch M. - neproměnil                                                       Rožek E. - proměnil

Racelk L. - neproměnil                                                         Hloušek T. - proměnil