3. 4. 2009 – Přátelské utkání v Horních Ředicích.

FK ŘEDICE 1998 A ML. - SK HOLICE 2000 A ML.  0:5 ( 0:2, 0:0, 0:1, 0:2)

Branky: Horák D. 2x, Solil T., Holan M., Černý D.

Sestava: brankáři - Branda M.,

hráči -      Koubek V., Dědič J., Zběhlík J., Prokop L., Černý D.,

Holan M., Solil T., Horák D., Švanda D.

Dne 3. 4. 2009 sehráli naši ml. elevové přátel. utkání v Horních ředicích se star. elevy místního oddílu. Utkání se hrálo na 4 x 15 minut. V první čtvrtině se kluci na hřišti hledali, ale i tak se jim povedlo dvakrát skórovat. Druhá čtvrtina byla vyrovnanější a bez gólů. Od třetí čtvrtiny se začala projevovat naše fyzická převaha a soupeři jsme již prakticky nic nedovolily.