V neděli 15.9.203 II. kolo KMv Pardubičkách.

Sestava mladší : Machatý Ondřej, Smítal Jakub, Diblík Tomáš, Brož Artur, Vohralík František, Fliger Michal, Vojtěch Ondřej, Machatý Dominik, Sedlák Ondřej, Študent Štěpán, Motyčka Lukáš

Holice - Pardubičky   3 : 9 (3 : 4)

Branky:  Machatý O., Brož, Machatý D.

V prvním zápase se nám dařilo pouze v prvním poločase kdy nechybělo nasazení a agresivita v soubojích. Druhý poločas jsme vinou hrubých chyb

v obraně soupeři vítězství prakticky darovali, vázla nám i souhra a kombinace v útoku.

Holice - Choceň   9 : 9  (5 : 7)

Branky: 5x Machatý O, 2x Brož, Vojtěch, Vohralík

Druhý zápas jsme začali velice dobře a brzo si vypracovali vedení 5:1, v tu chvíli na nás soupeř nestačil. Bohužel jsme opět vyrobili několik chyb a do poločasu prohrávali 5:7. Po přestávce jsme zvýšenou agresivitou dokázali výsledek alespoň vyrovnat. Na konci zápasu nás podržel několika výbornými zákroky Ondra Sedlák.

Sestava starší :  Machatý J., Betáková, Habas, Kožant, Valenta, Tlučhoř, Sochůrek, Matyáš, Mikuláš

Holice - Pardubičky   3:4 (1:4)

Branky: Tlučhoř, Mikuláš, Matyáš

Hra byla špatná, přesto jsme se dostávali do šancí. Ty jsme bohužel nedokázali proměňovat.

Holice – Choceň   2:3 (1:0)

Branky: Kožant, Betáková