Soustředění Čenkovice 2009

05.09.2009 11:06

SOUSTŘEDĚNÍ ČENKOVICE (25. 8. - 29. 8. 2009)


1. DEN:

8:00 – Sraz na hřišti v Holicích

8:40 – Odjezd na soustředění v Čenkovicích

10:00 – Příjezd na hotel Atlas real Čenkovice

10:00 – 12:00 Ubytování na pokojích

Pokoj č. 223: Welsch, Růžička, Černý D., Navrátil D. (zdravotní dohled)

             220: Horák, Dědič, Navrátil L., kovařík

             218: Koubek V., Švanda, Branda

             217: Skoumal, Křtěn F., Bečka, Rožek

             216: Roštlapil, Koubek D., Zběhlík

             215: Holan, Lukács, Kroutil

             308: Navrátil L., Křtěn L., Černý P., Šulek Dušan

12:00 – 12:30 Oběd: Frankfurtská pol., Vepřová pečeně, h. knedlík, zelí

12:30 – 13:30 Polední pauza

13:30 Odjezd na 1. trenink do Výprachtic

13:45 – 17:40 1. trenink

13:45 – 15:15 Práce ve skupinách: nácvik autů, přihrávky, zpracování míče, střelba

        1. skupina: brankáři Navrátil, Branda, Holan

        2. skupina: obránci Koubek D., Koubek V., Dědič, Skoumal, kroutil, Švanda

        3. skupina: záložníci Horák, Zběhlík, Lukács, Křtěn, Růžička

        4. skupina: útočníci Welsch, Rožek, Roštlapil, Černý, Kovařík, Bečka

15:20 – 15:45 Nácvik standartních situací

15:45 – 16:00 Svačina

16:05 – 17:05 Treninkový zápas

17:10 – 17:20 Výklus

17:30 Odjez na hotel

17:40 – 18:00 Rozbor treninku

18:00 – 18:30 Večeře: Uzené maso, bramb. kaše, okurek

18:40 – 20:00 Turnaj v nohejbale

20:00 – 20:45 Příprava na večerku

20:45 Večerka


2. DEN:

7:30 Budíček

7:45 – 8:00 Ranní výběh s p. Křtěnem a p. Černým

8:00 – 8:30 Úklid pokojů a os. hygiena

8:30 – 9:00 Snídaně

9:00 – 9:30 Úklid pokojů a příprava na trenink

9:30 – 11:00 Dopolední trenink ve Výprachticích

Práce ve skupinách s míčem, rozvoj dynamiky

Soutěž ve sprintu (vítěz D. Horák) a ve skoku přes švihadlo (vítěz E. Rožek a V. Koubek)

11:00 – 12:00 Osobní volno

12:00 – 12:30 Oběd: H. vývar s nudlemi, Boloňské špagety

12:30 – 14:00 Polední pauza

14:00 – 14:15 Příprava na přátel. zápas s Červ. Vodou

15:30 – 17:00 Přátelský zápas, hráno 3 x 15 minut

Holice – Červená Voda 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Branky: Křtěn (hlavou), Kroutil, Roštlapil, Rožek, Roštlapil, Koubek D., Holan, Lukács, Welsch

Hráli všichni kluci

17:30 – 18:00 Rozbor zápasu na hotelu

18:00 – 18:30 Večeře: Pečené kuře, rýže, hrách

18:30 – 20:00 Pokračování turnaje v nohejbale

20:00 – 20:45 Příprava na večerku

20:45 Večerka


3. DEN:

7:30 Budíček

7:45 – 8:00 Ranní výběh s p. Křtěnem a p. Černým

8:00 – 8:30 Úklid pokojů a os. hygiena

8:30 – 9:00 Snídaně

9:00 – 9:30 Úklid pokojů a příprava na trenink

9:30 – 11:40 Trenink ve Výprachticích

Nácvik standartních situací, nácvik rozehry od brankáře a přesouvání v blocích

12:00 – 12:30 Oběd: Čočková polévka, Vepřová na paprice, h. knedlík

12:30 – 14:00 Polední pauza

14:00 Odjezd do Jablonného

14:20 – 15:30 Procházka po Jablonném (zmrzlina, nákup laskomin)

15:45 – 19:00 Přátelská dvojutkání s Jablonným a Letohradem (vždy 2 x 10 minut)

Holice – Jablonné 1:0    2. zápas 6:0

Branka: Welsch             Branky: Rožek, Kroutil, Rožek 2x, Lukács, Křtěn

Sestava: Navrátil, Branda, Dědič, Koubek D,, Kroutil, Křtěn, Horák, Rožek, Welsch, Koubek V., Roštlapil, Lukács)

 

Holice – Letohrad 3:0                       2. zápas 4:0

Branky: Lukács, Holan, Koubek V.     Branky: Kroutil, Černý, Roštlapil 2x

Sestava: Branda, Navrátil, Koubek V., Skoumal, Lukács, Kroutil, Zběhlík, Černý, Roštlapil, Růžička, Kovařík, Holan, Bečka, Švanda

 

19:30 – 20:00 Večeře: Sm. sýr, brambor, t.o.

20:00 – 20:45 Sledování 1. poločasu zápasu Sparta – Maribor

20:45 – 21:10 Příprava na večerku

21:10 Večerka


4. DEN:

7:30 Budíček

7:45 – 8:00 Ranní výběh s p. Křtěnem

8:00 – 8:30 Úklid pokojů a os. hygiena

8:30 – 9:00 Snídaně

9:00 – 9:30 Úklid pokojů a příprava na výlet

9:30 – 12:40 Pěší výlet na rozhlednu Suchý vrch

13:00 – 13:30 Oběd: Zeleninová polévka, Rizoto

13:30 – 15:15 Polední pauza

15:20 – 17:40 Minigolf (vítěz dvojice Horák, Růžička), plážový fotbal

18:00 – 18:30 Večeře: V. maso na kmíně, těstoviny

18:45 – 20:45 Táborák, opékání párků, hodnocení soustředění

20:50 – 21:10 Příprava na večerku

21:10 Večerka


5. DEN:

8:00 Budíček

8:00 – 8:30 Úklid pokojů a os. hygiena

8:30 – 9:00 Snídaně

9:00 – 10:00 Balení na odjezd domů a úklid pokojů

10:00 – 11:00 Osobní volno – trenažéry motorek, stolní fotbal

11:00 – 12:00 Dobalení a doklizení pokojů

12:00 – 12:30 Oběd: Zelná polévka, smažený květák, brambor, t.o

13:15 Odjezd ze soustředění

14:15 Příjezd do Holic

 

P.Č.