H. Ředice 12. 6. 2010

17.06.2010 10:20

    Dne 12. 6. 2010 jsme odehráli první z letních turnajů a to na nám známé půdě v Horních Ředicích. Turnaj byl vypsán pro kategorii st. přípravky, tedy pro roč. 1999 a ml na 2 x 15 minut. Na turnaj jsme jeli s kádrem, který odehrál většinu zákl. části Okres. přeboru, tedy s kluky roč. 2000, 2001 a 2002. Z ročníku 1999 jsme si jako výpomoc vzali dva hráče, neboť pro nemoc nemohli hrát J. Růžička a L. Prokop. Na turnaj jsme jeli v pozici mírného favorita na výhru, což kluci v průběhu turnaje zcela potvrdili a obsadili první místo. Navíc jsme získali cenu pro nejlepšího střelce, kdy se o tuto ceno utkali v penaltovém rozstřelu D. Horák (vítěz) a F. Křtěn, když oba vstřelili 4 branky, a cenu pro nejlepšího hráče turnaje, kterou získal A Velinský. Bohužel jsme nezískali posldení individuální cenu a to nejlepšího brankáře, protože soupeři naše brankáře prakticky neohrozili a oni se nemohli projevit.

    Všem klukům patří za celý turnaj velká pochvala.

! ! ! KLUCI SUPER A BLAHOPŘEJI VŠEM ! ! !

 

12. 6. 2010 Turnaj v H. Ředicích:

1. zápasSK Holice - FK Horní Ředice 3:0 (3:0)

               Branky: Křtěn 2x, Horák,

Jeden ze dvou těžkých soupeřů. Kluci ale zahráli velice dobře a soupeři nic nepovolili. Jenom škoda nízké produktivity. Těch branek mohlo a mělo být víc.

 

2. zápasSK Holice - FC Titanic Srch 9:0 (4:0)

               Branky: Křtěn 2x, Horák, Velinský 2x, Roučka, Starý, Bečka, Lukács

Nejsapší soupeř na turnaji (celý turnaj odehrál v 8 lidech). Víc prostoru dostali naši nejmenší a ti se s tím vyrovnali velice dobře ( 5 branek svědčí o všem).

 

3.zápas - SK Holice - Spartak Sezemice 1:0 (1:0)

               Branky: Horák

Naopak nejtěžší soupeř. I když výsledek naznačuje vyrovnaný zápas, tak tomu nebylo. Soupeře jsme tlačili a mačkali jako citrón, ale branku jsme, i přes velké množství šancí, dali jenom jednu. Po tomto utkání jsme již měli vítězství na turnaji v kapse.

 

4.zápas - SK Holice - SK Staré Hradiště 2:0 (1:0)

          Branky: Lukács, Horák

Opět nás trápila koncovka a tak je výsledek jajý je.

 

Sestava - brankář - Branda M., Šafr Š.
               obránci - Dědič J., Černý D., Manych D., Starý A.
               záloha - Horák D., Zběhlík J., Skoumal V.,  Roučka V.
               útok - Křtěn F., Velinský A., Lukács O, Roček M., Bečka O, Švanda D.

 

P.Č.