Příprava na sezonu

28.03.2009 11:10

Krajský přebor ml. a st. elevů 2008/2009

    Po úspěšných výsledcích v minulé sezoně, kdy ml. elevové suveréně vyhráli svojí skupinu Okresního přeboru (bilance 12 výher, 1 remíza a 1 prohra při skóre 87:6 hovoří za vše) a starší se umístili ve střední části tabulky jejich skupiny, došlo po společné domluvě rodičů s výborem SK a sponzory k přihlášení st. a ml. elévů do Krajského přeboru.

    Abychom se mohli přihlásit do Krajského přeboru, bylo zapotřebí sehnat i sponzory. Což se díky Restauaraci Na Trandě v Holicích a B.S.Gips s.r.o. - dřevostavby podařilo a my mohli vyrazit do "velkého" fotbalu.

    Jak se říká, peněz není nikdy dost a proto sponzory sháníme i nadále. Pokud by měl případný sponzor zájem věnovat na naší činnost nějaké prostředky, nechť se nám ozve na naše tel. čísla, která jsou v odkazu KONTAKTY nebo na email, který je uveden na úvodní straně našich stránek.

    V následujících článcích jsou výsledky jednotlivých kol Kraj. přeboru. Bohužel jediné co z těchto turnajů není zaznamenáno jsou střelci branek v jednotlivých zápasech. Slibujeme, že od následujícího halového turnaje roč. 1999 v Hradci Králové budeme i toto zaznamenávat, aby jste měli přehled  o tom, z kterého našeho hráče roste střelec.

P. Č.