Tréninky mladší elévové

V úterý 15:30 - 16:30 v sokolovně.

Sraz v 15:15 u sokolovny.

Ve čtvrtek 16:00 - 17:00 hala Horní Jelení.

Sraz v 15:30 na hřišti u kabin.

**********

Halový turnaj Strzelce Opolskie

V termínu 9.-11.11.2018 se hráči ročníku 2007 a 2008 zúčastnili

halového turnaje v partnerském městě Strzelce Opolskie. Oba

týmy nastoupili do turnaje bez tréninku v hale a bylo znát, že

fotbal na luxusních holických pažitech nebo v hale, je zcela jiný

sport. Pátá místa v obou turnajích budiš toho důkazem.

 

Turnaj ročníku 2007

SK Holice - Strzelce Opolskie  2 : 5 (Uhlíř, Říha)

SK Holice - Ozimek  1 : 1 (Flachs)

SK Holice - Ujazd  1 : 2 (Říha)

SK Holice - Toszk  1 : 2 (Říha)

Sestava: Výborný, Nývlt, Prokop, Flachs, Uhlíř, Peštál, Fišer

Karlík, Říha

Turnaj ročníku 2008:

SK Holice - Strzelce Opolskie  0 : 1

SK Holice - Chemik  0 : 2

SK Holice - Rybnik  0 : 6

SK Holice - Lublinec  0 : 0

Sestava: Lienert, Trojan, Tlapák, Chmela, Dvořák, Chadima

Růžička, Tošovský, Kaisrlík

**********

7.kolo KS - Choceň

SK Holice - Žamberk 0 : 19

SK Holice - Choceň  1 : 20 (Slabý)

SK Holice - Litomyšl 1 : 9 (Faltys)

Sestava mladší: Zirnsák, Slabý, Nývlt, Černý, Koza, Holub

Moravec, Faltys, Chmela

********** 

6.kolo KS - Horní Jelení

SK Holice - Horním Jelení  1 : 3 (Faltys)

SK Holice - Libchavy  2 : 4 (Faltys, Jansa)

SK Holice - Třemošnice  2 : 8 (Moravec, Horák)

Sestava mladší: Jansa, Černý, Faltys, Moravec, Chmela, Koza

Zirnsák, Horák

 

**********

DDM - ukončení spolupráce

Výbor SK Holice rozhodl o ukončení spolupráce s DDM.

Přihlášky ani platby kroužku do DDM neposílat.

Členské příspěvky do klubu na sezónu 2018 / 2019 jsou

stanoveny na 850,- Kč za podzim a 700,- Kč za jaro.

Podzimní příspěvek se platí převodem na účet SK Holice

115-3631050227/0100 nejpozději do 15.10.2018. Do poznámky

prosím uvést jméno a příjmení hráče.

Členský příspěvek pro předpřípravku je stanoven na

600,- Kč za celou sezónu se splatností do 31.10.2018.

**********

Všechny zde zveřejněné texty jsou průběžně ukládány do jednotlivých rubrik sekce SEZÓNA.

Tréninky

St. elévové  (roč. 08 a 09)

pondělí:        17:00 - 18:30    

čtvrtek:          17:00 - 18:30

 

Ml. elévové (roč. 10 a 11)

úterý:     15:30 - 16:30 sokolovna   

čtvrtek:  16:00 - 17:00 Horní Jelení

 

Předpřípravka (roč.12 a ml.)

pondělí: 16:00 - 17:00 Gymnázium   

**********

 

   Halové turnaje   

1.12.2018     Pardubice 2010 a ml.

9.12.2018     Holice 2010 a ml.

15.12.2018   Holice 2008 a ml.

13.1.2019     Skuteč 2010 a ml.

20.1.2019     Holice 2010 a ml.

17.2.2019     Moravany 2010 a ml.

24.2.2019     Jaroměř 2010 a ml.

2.3.2019       Holice 2008 a ml.

9.3.2019       Chrudim 2011 a ml.

17.3.2019     Třebeš 2010 a ml.

ROZPIS ZÁPASŮ

Podzim 2018

Rozpis KS naleznete zde.

Rozpis OP mladších žáků     zde.