Archiv článků

14. kolo - Třemošnice

26.05.2019 21:52
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Slatiňany 2 : 5 (Tomašov, Tlapák) SK Holice - Horní Jelení 1 : 5 (Růžička) SK Holice - Třemošnice 10 : 2 (3x Růžička, 3x Voříšek, 2x Tomašov, Sirový, Trojan) Sestava starší: Klofanda, Jakoubek, Tomašov, Tlapák, Sirový Chadima, Chmela, Lienert, ...

13.kolo - Pardubičky

19.05.2019 21:50
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Pardubičky 3 : 2 (2x Růžička J., Růžička A.) SK Holice - Přelouč 1 : 3 (Růžička A.) SK Holice - Slatiňany 7 : 2 (3x Růžička J., 2x Růžička A., Chmela, Chadima) Sestava starší: Klofanda, Jakoubek, Tomašov, Tlapák, Sirový Chadima, Chmela, Růžička A.,...

12.kolo - Přelouč

15.05.2019 23:08
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Litomyšl 2 : 1 (Růžička A., Kovaříková) SK Holice - Přelouč 5 : 4 (2x Dvořák, Pařízek, Růžička A., Kovaříková) SK Holice - Choceň 5 : 7 (3x Růžička A., Lienert, Dvořák) Sestava: Jakoubek, Sirový, Dvořák, Voříšek, Pařízek, Růžička J. Ružička A.,...

11.kolo - Choceň

09.05.2019 10:33
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Libchavy 3 : 10 (3x Růžička J., 2x Růžička A., 2x Dvořák, Lienert, Tomašov, Tlapák) SK Holice - Přelouč 7 : 6 (3x Tlapák, 2x Dvořák, Tomašov, Růžička J.) SK Holice - Choceň 2 : 7 (Růžička J., Růžička A.) Sestava starší: Jakoubek, Chadima, Klofanda,...

10.kolo - Holice

01.05.2019 19:19
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Žamberk 6 : 0 SK Holice - Choceň 1 : 7 SK Holice - Slatiňany 7 : 4 Sestava starší: Jakoubek, Tošovský, Klofanda, Chmela, Dvořák Voříšek, Pařízek, Růžička A., Růžička J., Lienert, Tomašov Tlapák, Kovaříková   SK Holice - Žamberk 0 : 10 SK Holice -...

9. kolo - Žamberk

13.04.2019 23:26
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Žamberk 5 : 2 (2x Růžička A., 2x Pařízek, Dvořák) SK Holice - Litomyšl 3 : 2 (Pařízek, Růžička J., Růžička A.) SK Holice - Libchavy  5 : 2 (2x Růžička J., Pařízek, Kovaříková, Růžička A.) Sestava starší: Jakoubek, Klofanda, Chmela, Dvořák,...

8.kolo - Slatiňany

07.04.2019 21:11
Krajská soutěž - st. + ml. elévové SK Holice - Přelouč 1 : 5 (Růžička J.) SK Holice - Slatiňany 4 : 4 (3x Růžička J., Voříšek) SK Holice - Choceň 1 : 12 (Voříšek) Sestava starší: Jakoubek, Chadima, Voříšek, Chmela Růžička J., Lienert, Tomašov, Tlapák, Kovaříková   SK Holice - Přelouč 2 : 6...

Halový turnaj Třebeš 17.3.2019

17.03.2019 20:41
Halový turnaj Třebeš SK Holice - Trutnov  0 : 3 SK Holice - Přelouč  2 : 6 (Jansa, Faltys) SK Holice - Třebeš černá 1 : 8 (Zirnsák) SK Holice - Mnětice 2 : 0 (2x Zirnsák) SK Holice - Třebeš bílá 0 : 4 SK Holice - Třebeš dívky 1 : 3 (Zirnsák) SK Holice - Malšova Lhota 2 : 1 (Nývlt,...

Halový turnaj Heřmanův Městec 9.3.2019

10.03.2019 18:41
Halový turnaj Heřmanův Městec SK Holice - Žďár n.S.  2 : 1 (Jansa, Nývlt) SK Holice - Dřenice  0 : 7 SK Holice - Pardubice  0 : 5 SK Holice - Havlíčkův Brod  0 : 4 SK Holice - Chrudim  2 : 4 (Zirnsák, Jansa) Sestava: Černý, Faltys, Nývlt, Caletka, Zirnsák, Slabý,...

Halový turnaj Jaroměř 24.2.2019

26.02.2019 22:41
Halový turnaj Jaroměř SK Holice - Libchavy  0 : 5 SK Holice - Jaromeř  0 : 15 SK Holice - Česká Skalice  1 : 6 (Zirnsák) SK Holice - Nový Bydžov  0 : 9 SK Holice - Nové Měst n.M. 0 : 7 SK Holice - Nové Sady Olomouc 1 : 8 (Zirnsák) SK Holice - Třebeš 0 : 10 SK Holice - Červený...
Záznamy: 1 - 10 ze 347
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>